Пільговики і надалі зможуть безкоштовно їздити міським громадським транспортом

071020166   Обов’язок відшкодовувати цю категорія витрат донедавна належав виключно державі. Та брак коштів у бюджеті став причиною для прийняття рішення про залучення до цього і місцевої влади.

   Для визначення суми коштів, яка необхідна для того, щоб окремі категорії містян і надалі змогли користуватися своїм правом на безкоштовний проїзд, Красноградською міською радою було проведено моніторинг перевезень пільгового контингенту автобусами товариства з обмеженою відповідальністю «Фенікс».

   Приблизні розрахунки свідчать, що кошторис маршруту складає приблизно 2800 гривень в день, за місяць ця сума становить 84 тисячі гривень, з них компенсація повинна складати не менше 10-20%, 8400-16800 тисяч гривень. За інформацією управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації в середньому це близько 14 тисяч гривень.

   Результати моніторингу розглянуті депутатами на засіданні сесії міськради шостого жовтня. Розуміючи всю важливість вирішення цього питання народні обранці виділили необхідні кошти.

Leave a Comment