У нинішньому році на об’єкти вулично-дорожньої мережі комунальної та державної власності міською радою виділено три мільйони п’ятсот тисяч гривень

071020165   Про це повідомив начальник комбінату комунальних підприємств Сергій Ткаченко, звітуючи перед депутати про проведену роботу з ремонту доріг та тротуарів.

   На території міста працювали три підрядні організації: ТОВ Карлівський «Агрошляхбуд», ТОВ «Желдор-Будінвест» та ТОВ «Ф-АРТ ПЛЮС».

   Нараді освоєно близько 86% виділених коштів. Дещо, навіть вдалося заощадити. Економія склала 132,77 тис.грн, а саме: вул. Бєльовська — 98,95 тис. грн, вул. Короленко — 0,62 тис.грн, вул. Лермонтова — 1 тис.грн, вул. Преображенська — 17 тис. грн, вул. Щучки — 15,2 тис. грн. Ці кошти було витрачено, зокрема, і на ремонт вулиці Соборної.

   — Так, нами в цьому році вже зроблено не мало, — сказав міський голова Володимир Максим, коментуючи це питання. — І все це самотужки, за кошти лише міського бюджету. На початку року нам було обіцяно суттєву допомогу. Десять мільйонів гривень планувалося виділити з обласного бюджету на ремонт вулиці Харківської. Не отримали нічого. Довелося самим. Ми намагаємося використовувати будь-яку можливість для того, щоб зменшити кількість ям на вулицях міста. Не всім подобається, те, що деякі з них ми засипали відходами, які залишилися після ремонтів покрівель багатоповерхівок. Може, це виглядає і не дуже естетично та все ж хоч якесь вирішення проблеми, до того ж безкоштовне. Якби грошей у міському бюджеті вистачало на все, що потрібно, то ніхто б не вдавався до таких дій.

Leave a Comment