У Краснограді відзначили День захисника України

17102016-1    В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня — одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна й День захисника України. Це свято і батьків, і синів, і братів, і коханих чоловіків. Але особливе значення цей день має для тих, хто, ризикуючи життям, захищав Україну на передовій — учасників АТО. 13 жовтня в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України.

   Керівництво міста та району у своїх промовах виловили вдячність всім тим, хто в різні роки боронив свою Батьківщину: ветеранам та учасникам Другої світової війни, афганцям та учасникам АТО. Міський голова Володимир Максим нагородив Почесними грамотами міської ради учасників бойових дій, що брали участь в антитерористичній операції на сході України Юрія Бакала та Віталія Солов’я і воїна-афганця Сергія Гончара.

   Божого благословення та підтримки красноградцям і миру рідній країні побажав настоятель Свято-Благовіщенського храму протоієрей Миколай.

   Хвилиною мовчання присутні вшанували тих земляків, що поклали своє життя в ім’я держави.

171020162   171020163

Залишити відповідь