НЕ СПАЛЮЙТЕ СУХУ ТРАВУ!

010820161З поверненням сухої і теплої погоди, на території міста та району  значно почастішали випадки виникнення пожеж через спалювання сухої трави. Незважаючи на застереження, громадяни продовжують порушувати правила пожежної безпеки та проводити  спалювання сухої рослинності.

Наслідками таких дій можуть бути масштабні пожежі, а також загроза знищення житлових будівель та життю людей. Вогняна стихія поглинає на своєму шляху все живе. Регулярні підпали знищують біорізноманітність та порушують природну рівновагу.

Під час горіння листя та інших рослинних залишків у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які знижують імунітет людини, викликають алергію, захворювання дихальних шляхів, посилюють негативний перебіг хронічних, а також сприяють розвитку онкологічних захворювань. Часто до вогню потрапляє різне сміття, що істотно підсилює рівень забруднення повітря і збільшує шкоду для здоров’я.

Красноградці, пам’ятайте, за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна відповідальність. Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й призводить до інших негативних наслідків, загрожуючи життю та здоров’ю людей.

Тому, щоб не сталося лиха, не варто спалювати суху траву, бути обережними з вогнем та дотримуватися правил пожежної безпеки.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту