Спільними зусиллями забезпечується добробут громадян

171020164   У районному центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу», на яке були запрошені секретар міської ради Катерина Єніна, представники управління праці та соціального захисту райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, молодіжного центру, молодіжного центру праці, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації, районної організації Товариства Червоного Хреста України, молодіжної громадської ради, Ради підприємців при Красноградській міськраді.

   Учасники зібрання були підібрані не випадково, адже всі вони хоч і працюють з різними категоріями громадян та виконують одне спільне завдання — забезпечують добробут красноградців.

   Виступаючи перед присутніми, Катерина Єніна розповіла про дієву співпрацю з районним центром зайнятості, спрямовану на створення нових робочих місць, яка триває з 2014 року. А тут є чим похвалитися. Наприклад, у 2016 році створено 166 тимчасових робочих місць для організації громадських робіт (134 — з благоустрою, 6 — з благоустрою для студентської молоді, 20 — з інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку, 6 — з інформування населення щодо порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг).

   Представники інших установ та організацій говорили про свою роботу з малозабезпеченими верствами населення, про ті послуги, які надаються, щоб підтримати й допомогти в скрутний для них час.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту