Про затримання організованої групи грабіжників, боротьбу з торгівлею не ліцензованими лікеро-горілчаними виробами

   Про це та інше розповів на позачерговому засіданні сесії міськради начальник сектору превентивної роботи Красноградського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області Володимир Розсоха, доповідаючи про роботу патрульної поліції на території Краснограда.

   Заслухавши звіт поліціанта, депутати та члени виконкому міськради озвучили чимало важливих для громади питань щодо діяльності закладів торговельного обслуговування на мікрорайоні 3 міста Краснограда, що здійснюють незаконну реалізацію лікеро-горілчаних виробів на розлив; криміногенної ситуації в місті; співпраці з громадським формуванням «Красноградський козацький курінь»; стану розкриття злочину — пошкодження об’єктів благоустрою на території міста; відсотоку розкриття кримінальних злочинів; фактів збуту наркотичних речовин у Крансограді.

   Як повідомив Володимир Розсоха, криміногенна ситуація в районі — контрольована: «Нами затримана організована група грабіжників, які провадили свою злочинну діяльність не лише на Красноградщині, а й в Лозовій, Мерефі та Харкові. Завдяки злагодженій роботі поліції зменшилася кількість крадіжок в квартирах. У вересні, наприклад, не зареєстрована жодна.

   Активно боремося з реалізацією не ліцензованими спиртним напоями, постійно проводимо рейди, складаємо амінпротоколи та вилучаємо товар.»

Leave a Comment