Щоб красноградці почували себе спокійно та безпечно на вулицях міста не лише вдень, а й у вночі

25-10-20161   Освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та масивів, парків, або територій будь-яких інших об’єктів в населених пунктах є одним із елементів благоустрою, передбачених Законом України «Про благоустрій населених пунктів».

  Тож питання вуличного освітлення в Краснограді постійно знаходиться в центрі уваги депутатів та керівництва міської ради. Ні для кого не секрет, що жителів громади час від часу нарікають на несправність ліхтарів або ж їхню відсутність.

   Місцева влада це добре розуміє, тому одним із пріоритетів своєї роботи у 2016 році визначила саме освітлення міста. З початку року вже придбано та встановлено близько 150 ліхтарів. Та красноградцям, які живуть на неосвітлених вулицях не варто турбуватися, роботи з освітлення триватимуть і далі.

   У цьому запевнив міський голова Володимир Максим під час наради, яка пройшла 24 жовтня і була присвячена саме цьому питанню.

   «До кінця цього року потрібно завершити всі заплановані роботи, зокрема, встановити ще 20 ліхтарів на мікрорайоні 3 та освітити, нарешті, вул.. Українську. У місті є такі райони, де ніколи і ніхто не боровся з темрявою. Це — вулиця Будівельників та Котляревського. Технічні умови для їх освітленні теж будуть виконані», — говорить Володимир Іванович і додає, що встановлення енергозберігаючих лампочок дало змогу дещо заощадити і тому було прийнято рішення про те, що місто надалі освітлюватися не лише у вечірні години, але й вночі.

Leave a Comment