Подвиг непідвласний забуттю

281020161Сьогодні вся Україна відзначає знаменну і незабутню дату – День визволення від фашистських загарбників.

Значний проміжок часу відділяє нас від тієї миті, коли було покладено край пануванню фашистських окупантів в Україні, коли мільйони наших співвітчизників у небаченому і жорстокому вирі бурхливих подій Другої світової війни, у дні лихоліття, плачу, скорботи відвойовували мир і щасливе життя.

Відтоді вже минуло 72 роки. Та красноградці і сьогодні зібралися біля меморіального комплексу «Братські могили», щоб низько вклонитись усім, хто пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край.

Вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покласти квіти до обеліску прийшли працівники та депутати міської ради, представники трудових колективів підприємств, установ й організацій міста, району, студенти місцевих вишів.

«Цей світлий і водночас сумний день дуже важливий і незабутній для всіх тих, хто визволяв Україну. Ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих, висловлюємо вдячність і повагу живим, згадуємо тих, кого з нами немає вже в мирний час.

Ми всі в неоплатному боргу перед нашими ветеранами. Вони вклали багато мудрості, досвіду та працелюбності в життя нашого міста. Ми повинні ростити нове покоління на їхньому прикладі. Сьогодні молодь має перейняти їхню переможну естафету, щоб творити мирне і гідне майбутнє завтра», — говорить міський голова Володимир Максим.

Leave a Comment