До деяких міських Програм внесено зміни

   Депутати одноголосно підтримали пропозиції щодо додаткового виділення коштів на придбання обладнання, матеріалів та отримання технічних умов для утримання мережі вуличного освітлення, контейнерів для збору твердих побутових відходів, урн для сміття, дорожніх знаків і проведення поточного ремонту пішохідних доріжок й майданчика міського кладовища № 1.

   Також вони вирішили поповнити статутний фонд комбінату комунальних підприємств. Ці кошти будуть витрачені на придбання трактора «Білорус-82.1», комплектуючих до нього (відвал, щітка, фронтальний навантажувач) та мототрактора «Скаут Т-15» і комплектуючих до нього (причіп, відвал).

   Як зазначив міський голова Володимир Максим, цю техніку можна буде використовувати й під час прибирання міста, й під час, що головне, розчистки вулиць Краснограда від снігу. «Минула зима показала, що у нас не вистачає снігозбиральної техніки. Та, що є просто не встигала розчищати вулиці Краснограда під час заметів, що ускладнювало городянам пересування містом. Тому було прийнято дане рішення», — сказав Володимир Максим.

Залишити відповідь