З думкою про підростаюче покоління

031120162   Депутати Красноградської міської ради внесли зміни Програм фінансового забезпечення дошкільних навчальних закладів освіти та розвитку позашкільної освіти на 2016 рік. На виконання прийнятих рішень для Красноградського дитячого навчального закладу (ясел-садка) № 5 буде придбано вуличний павільйон.

Як зазначив міський голова Володимир Максим, не так давно у цьому дитсадочку було відкрито додаткову групу. А відповідно до норм у кожної вікової групи мають бути свої ігровий майданчик та вуличний павільйон, який дозволить дітям дотримуватись режиму й перебувати на свіжому повітрі за будь-якої погоди.

Відповідно ж до Програми розвитку позашкільної освіти для Красноградського районного Центру дитячої та юнацької творчості буде придбано необхідні меблі, а для Красноградського районного Центру позашкільної освіти — проектор.