Відомі та не знані досі сторінки життя Мартиновича

071120161   Порфирій Денисович — визначна особистість, яка прославила Красноград не лише на теренах України. На дивлячись на те, що цього року виповнилося 160 років від дня його народження, дослідники і зараз займаються вивченням його життєвого шляху та творчості.

   У 2012 році світ побачила книга «Українські записи». Видання містить друковану фольклорно-етнографічну та епістолярну спадщину видатного українського художника, етнографа та фольклориста Порфирія Денисовича Мартиновича. До книги також увійшли аналітичні статті провідних фахівців – дослідників життя, етнографічного та мистецького доробку П.Д.Мартиновича.

   Зі слів її видавця Олександра Савчука, готуючи її до друку та досліджуючи життя й діяльність Порфирія Денисовича, було знайдено і нові, досі не відомі факти. Про них і розповів Олександр Олександрович, виступаючи перед красноградцями у залі засідань міської ради четвертого листопада.

   До нашого міста він завітав вже не вперше та кожного разу він повідомляє якісь не знані раніше відомості про нашого земляка.

   Присутній на зібранні міський голова Володимир Максим подякував видавцю, викладачу, та доктору філософських наук Олександру Савчуку за його працю, за те що завдяки йому ми маємо змогу дізнаватися все більше і більше про нашого видатного земляка Порфирія Денисовича Мартиновича.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту