Встановлено нові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються Красноградський ЖРЕП

091120162   Таке рішення було прийнято на засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося восьмого листопада.

   Основними причинами коригування діючих тарифів, за словами керівника ЖРЕП, є зростання розмірів мінімальної заробітної плати та тарифу на електроенергію, вартості будівельних матеріалів, закладених у тариф. Також цьому слугувало припинення дії договору з АК «Харківобленерго» про спільне використання технологічних електричних мереж. У зв’язку з цим Красноградська ЖРЕП змушене включити витрати з технологічного обслуговування та поточного ремонту мереж електропостачання та електрообладнання у місцях загального користування до структури тарифу на послуги.

   «Все це створює кризову фінансову ситуацію і неспроможність в існуючих умовах утримувати житловий фонд в належному стані і неминуче призведе до банкрутства підприємства. Воно відчуває нестачу обігових коштів для придбання паливно-мастильних матеріалів, запасних частин та матеріалів для виконання ремонтних робіт, виплати заробітної плати працівникам відповідно до чинного законодавства.

   Враховуючи викладене, було проведено коригування тарифу, зростання якого в цілому становить близько 15%», — йдеться у обґрунтуванні причин зміни тарифу на послуги з утримання житлових будинків та прибудинкових територій міста, наданому підприємством.

   Оголошення про зміни тарифів, розрахунки нормативних витрат, структуру тарифу та періодичність надання послуг з утримання будинків були надруковані у районній газеті «Вісті Красноградщини» 21 жовтня цього року. Жодних зауважень та пропозицій не надійшло.

   На засіданні виконавчого комітету також було затверджено і структуру тарифу. Відповідно до неї підприємство надає такі послуги: прибирання сходових клітин та прибудинкової території, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, освітлення місць загального користування (включено тільки вартість електроенергії), вартість ремонту під’їздів та сходових клітин (до розрахунку вартість матеріалів не закладено), ремонт покрівлі житлових будинків (до розрахунку вартість матеріалів не закладено), технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання й електрообладнання, обслуговування димовентиляційних каналів та внутрішньобудинкових систем.

Залишити відповідь