Без традиції нема культури, без культури нема нації

101120161   Дев’ятого листопада у залі засідання міської ради зібралися ті, хто за покликанням серця присвятив своє життя, найяскравішій зі сфер — культурі! Приводом для цього слугував їх професійне свято. Адже, як відомо, саме 9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

   З цієї нагоди на їхню адресу лунали слова привітань та подяки від міського голови Володимира Максима та секретаря міської ради Катерини Єніної.

   «Дякую вам за те, що стоїте на сторожі наших культурних здобутків та традицій, пропагуєте моральні принципи і робите життя красноградців яскравішим. Дякую, що ділитися часточками своєї душі, дбаючи про настрій тих, кому даруєте своє мистецтво.

   Наш край багата талантами — красноградці мають вагомий творчий потенціал, який втілюєте в життя ви — працівники культури та аматори народного мистецтва. Ваша самовіданна праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією», — з такими словами звернувся Володимир Максим до присутніх у залі, серед яких були — завідувач сектору культури і туризму районної державної адміністрації Наталія Сіліна, директори районного Будинку культури Тетяна Черкашіна, районної і міської бібліотек Наталія Гришина й Світлана Шуняєва, представники Молодіжного центру, голова громадської організації «Традиція» Олена Вербнікова, поетеса Галина Таран, місцеві аматори сцени та майстрині прикладного мистецтва, усі ті, хто завжди допомагає органу місцевого самоврядування організовувати масові заходи.

101120162   101120163

Leave a Comment