З робочим візитом до селищ Дослідне та Куми

111120161   Красноградський міський голова Володимир Максим разом із своїми заступниками Григорієм Кревсуном і Дмитром Стецюренком, секретарем міськради Катериною Єніною побували у цих двох населених пунктах. У ході свого візиту вони відвідали заклади соціальної сфери з метою окресли проблемні питання, які потребують вирішення. Одне із них — стан приміщенні, де знаходиться ФАП селища Куми. На місці ж було вироблено план дій із приведення його до належного стану. Косметичний ремонт буде проведено за сприяння Державного підприємства «Дослідне господарство «Красноградське», а у 2017 році цей об’єкт буде подано на конкурси міні-проектів, які проводить міська рада та Харківська обласна рада.

   Перебуваючи у селищі Дослідному, представники міської ради відвідали бібліотечний пункт та приміщення, де планується у наступному році відкрити фельдшерсько-акушерський пункт. Ініціатором появи у цьому населеному пунктів закладу охорони здоров’я виступив Володимир Максим.

   — У селищі Дослідному мешкає більше 450 чоловік, більшість із них — люди немолодого віку. Їм проблематично добиратися до Краснограда, відстань до якого становить 3 км. Мою ініціативну підтримав головний лікар КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олексій Фесенко та пообіцяв посприяти у розширені існуючої мережі медичних закладів. Ми, у свою чергу, взяли на себе зобов’язання щодо матеріально-технічного забезпечення ФАПу, — говорить міський голова.

   Також було обговорено питання щодо передачі житлового фонду селища Дослідне до територіальної громади міста. В правовому полі всі питання вирішено, залишилось реалізувати на практиці.

Залишити відповідь