«Ми завжди готові надати допомогу тим красноградцям, які не в змозі самотужки впоратися зі своїми проблемами»

111120162   На цьому наголосила секретар міської ради Катерина Єніна під час робочої наради з представниками управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), районного центру зайнятості. Приводом для неї слугувало звернення до органу місцевого самоврядування про допомогу громадянам, які перебувають на обліку у відділенні соціальної допомоги вдома, для виконання різних видів дрібних ремонтних робіт у помешканні, сільськогосподарських робіт, в обробці присадибних ділянок, розпалюванні печей, піднесенні вугілля, дров тощо.

   Одинокі непрацездатні громадяни потребують постійної уваги та підтримки. Адже вони часто не в змозі виконати найпростіші, як здається більшості, дії з самообслуговування. У цьому їм допомагають соціальні працівники Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Та, як говорить його керівник, людей не вистачає.

   Катерина Єніна пообіцяла всіляку допомогу та підтримку.

   — Надавайте заявки, а ми будемо планувати роботу громадських працівників таким, чином, щоб задовольнити ваші прохання. Не зволікайте. Заявки можете надавати вже від сьогодні, — сказала секретар міської ради, звертаючись до директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Людмили Тущенко. — Одним із напрямків нашої спільної роботи буде і наведення благоустрою на прибудинкових територіях ваших підопічних.

Залишити відповідь