Депутати міської ради познайомилися з маловідомими сторінками життя і творчості видатного земляка

211120168   Мало хто знає, що в нашому місті діє літературний музей імені О.І. Копиленка. Знаходиться він у шкільній бібліотеці навчального закладу, що носить його ім’я. Завітавши туди, можна дізнатися безліч цікавого про цю талановиту людину. Так, приміщення цього культурного осередку невеличке та це не головне. Головним його скарбом є бібліотекар Ніна Марченко, яка багато років присвятила вивченню життєвого шляху Олександра Копиленка та його родини і радо ділиться своїми знаннями з усіма охочими.

   До неї на гостину завітали і депутати міської ради. Вони з цікавістю слухали розповіді про того, чиїми книжками зараз зачитуються школярі, хто став основоположником сучасної української дитячої літератури.

   Підбиваючи підсумок зустрічі, секретар міської ради Катерина Єніна подякувала берегині музею та директору навчального закладу за збереження і примноження відомостей про Олександра Івановича.

   — Минулого року ми розпочали відроджувати традицію проведення «Копиленківських читань». Цей захід ще не став масовим та загальновідомим. Та, на мою думку, наш славний земляк заслуговує того, що він набув державного значення. Міська влада, зі свого боку, докладе максимум зусиль, щоб так і було. Ми маємо гордитися тим, що красноградці прославляють наше місто далеко за його теренами, та передавати пам’ять про них нашим нащадкам, — сказала Катерина Яківна.

Залишити відповідь