Співпраця Українського фонду соціальних інвестицій з територіальною громадою Краснограда — у повному розпалі

211120165   Робота над впровадженням на території міської ради проекту щодо створення соціального житла для внутрішньо переміщених осіб і капітального ремонту приміщення дитячого садка № 17 з метою підвищення його енергоефективності триває вже більше року. Адже його реалізація потребувала врегулювання деяких аспектів. І ось у четвер, 17 листопада, у залі засідань міської ради відбулося урочисте підписання угоди-підряду про початок відповідних будівельних робіт між ініціативним групами з розробки міні проектів (керівники — секретар міської ради Катерина Єніна та директор дитячого навчального закладу № 17 Оксана Богатирьова), агенцією з впровадження мініпроекту та Українським фондом соціальних інвестицій (директор регіонального представництва Володимир Грищук).

   Свідками цієї події стали очільник районної державної адміністрації Євген Третяков, голова районної ради Володимир Птишник, мер міста Володимир Максим, депутати і члени виконкому органу місцевого самоврядування, представники структурних підрозділів райдержадміністрації.

   Як повідомлялося раніше, проект складається з двох частин: переобладнання будівлю колишньої контори ДПДГ «Красноградське» у селищі Дослідному під соціальне житло та утеплення фасаду, заміна вікон і реконструкція даху приміщення дитячого садка № 17. Усі відповідні роботи планується завершити влітку наступного року.

   До відома: Загальна сума інвестицій УФСІ для реалізації проекту складе майже 9 млн. гривень. З них понад 5,5 млн. грн — для створення соціального житла, 3 млн. грн. — для модернізації будівлі дошкільного навчального закладу № 17.

211120166 211120167

Leave a Comment