Свято, окроплене кров’ю Героїв Майдану

221120161   День Гідності та Свободи, яке наша країна відзначає 21 листопада, називають молодим українським святом із глибоким історичним корінням. Запроваджене воно на честь подій Майдану 2004 року і Революції Гідності, які дозволили нам по-справжньому усвідомити силу нашої національної єдності.

   З нагоди цього свята у Красноградському краєзнавчому музеї ім. П.Д.Мартиновича відбувся захід, на який завітали голова Красноградської районної державної адміністрації Євген Третяков, очільник районної ради Володимир Птишник, секретар міської ради Катерина Єніна, депутати міської ради, представники місцевих політичних осередків, учасники антитерористичної операції на сході України, громадськість міста.

   Виступи почесних гостей, ведучої та музичні номери супроводжувалися показом подій Революції Гідності на великому екрані. Це дозволило присутнім більш повно відчути, що відбувалося тоді на Майдані у Києві.

   — Любов до України можна проявляти по-різному. Хтось про неї говорить, а хтось — робить все від нього залежне, щоб країна залишалася цілісною та змінювалася на краще. Тут сьогодні присутні учасники антитерористичної операції. Вони довели свою любов до своєї Батьківщини, взявши до рук зброю та захищаючи її соборність. Велика вам дяка. Ми пишаємося вами, — сказала Катерина Єніна, звертаючись до присутніх у залі чоловіків у військовому вбранні, та побажала всім мирного неба на головою.

221120163 221120162

Leave a Comment