Депутати міської ради відзвітують перед виборцями

251120161   Зустрічі з мешканцями Краснограда народні обранці проводитимуть з грудня 2016 по березень 2017 року. Графік звітування депутатів міськради перед територіальною громадою міста додатково буде розміщений на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування.

Відповідні рішення були прийняті на засіданні позачергової сесії міської ради, яке відбулося 25 листопада. Ними затверджено, зокрема, форми, строки й способи звітування, про що саме мають обов’язково доповісти міський голова, голови постійних і тимчасових контрольних комісій, депутати міської ради.

Під час таких зустрічей красноградці зможуть почути про те, що зроблено доповідачем за звітний період, про досягнуті результати та плани на наступний рік. Також можна буде поставити народним обранцям запитання, які цікавлять, виловити зауваження та внести пропозиції.

Дата, час та місце проведення зустрічей депутатів з виборцями будуть повідомлятися згодом. Рішення про те, коли відзвітує міський голова вже прийнято. Послухати його доповідь можна буде 26 січня 2017 року о 12.00 у залі засідань міської ради.