Продаж пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів в кіосках і павільйонах, розташованих в радіусі 300 метрів від шкіл, дитячих садків, інших навчальних закладів заборонений

   Відповідне рішення було прийнято на сесії міської ради у понеділок, 05 грудня. Ним також передбачена заборона продажу пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв у підприємствах торгівлі, крім закладів ресторанного господарства, з 22.00 до 8.00 та під час проведення масових заходів у скверах та на площах міста Краснограда.

Причиною цього стали звернення органів поліції з пропозиціями щодо упорядкування роботи об’єктів у нічний час. Крім того, надходили звернення від керівників навчальних закладів щодо розташування поблизу шкіл, дитячих садків, інших навчальних закладів кіосків і павільйонів, які здійснюють торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами особам, які не досягли 18 років.

В результаті прийняття рішення «Про упорядкування торгівлі пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами на території міста Краснограда» населенню буде забезпечено спокій та здоровий відпочинок у нічні часи доби; покращання криміногенної обстановки, зменшення випадків нападу на громадян у нічний час особами, які перебувають у стадії алкогольного сп’яніння; недопущення випадків продажу неповнолітнім особам пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв та тютюнових.

Залишити відповідь