Красноградські школярі взяли участь у Всеукраїнському уроці місцевого самоврядування

   Організатором заходу стала Асоціація міст України. Відбувся він 6 грудня в переддень відзначення Дня місцевого самоврядування. До веб-уроку долучилися близько 250 навчальних закладів України, серед яких був й Красноградський багатопрофільний ліцей. Учасники Всеукраїнського уроку місцевого самоврядування мали змогу поставити запитання до представників влади у режимі онлайн.

У заході взяли участь Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко, виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик.

До багаторпофільного ліцею на цей захід прибули заступник міського голови Дмитро Стецюренко та секретар Красноградської міської ради Катерина Єніна, якарозповіла старшокласникам про органи місцевого самоврядування загалом і детально — про діяльність міської ради.

Всеукраїнський урок місцевого самоврядування мав на меті зміцнення іміджу місцевого самоврядування, поширення ідей децентралізації та підвищення політичної грамотності учнів, залучення активної молоді до діяльності в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту