Професійне свято всіх тих, хто, обраний волею народу, представляє і захищає інтереси своїх виборців, жителів територіальних громад

   Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до його представників, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

За доброю традицією, уже 16 років поспіль 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Напередодні, 6 грудня, з нагоди цього свята в Будинку техніки відбулись урочистості, в яких взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голова районної державної адміністрації Євген Третяков, голова райради Володимир Птишник, очільник міста Володимир Максим, депутати ради різних рівнів, сільські голови, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, члени виконкомів та інші.

У своєму виступі Володимир Максим наголосив, що день місцевого самоврядування — свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, які вболівають за проблеми рідного міста, дбають за його розквіт і зростання. Крім того очільник Краснограда привітав усіх ще з одним важливим для нашої країни святом – Днем Збройних Сил України.

Грамоти та подяки міської ради отримали депутати Красноградської міськради Наталія Жердельова, Олег Ждамаров, Володимир Непомящий, Наталія Пеліпейченко, член виконавчого комітету міськради Надія Мошкова, начальник відділу реєстрації міськради Інна Овчаренко, голова Ради підприємців при міськраді Тетяна Вороніна, Почесний громадянин міста Краснограда Володимир Гонтарь, прибиральниця службових приміщень міськради Любов Терещенко, ветеран міськради Тетяна Філіпчук, Почесний громадянин міста Краснограда Володимир Волощук, керівник літературно-поетичної студії «Обрій» Тетяна Дмитренко, студент коледжу КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради Сергій Білик.

Не обійшло на заході і без музичних вітань. Свої номери винуватцям свята дарували викладачі та студенти Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

         

Залишити відповідь