Робоча група відпрацює питання проведення мистецького заходу «Копиленківські читання» на більш високому рівні

Депутати міської ради на черговому засіданні сесії визначили, хто саме увійде до її складу. Доповідаючи з цього питання, секретар міської ради Катерина Єніна зазначила, що у Красноградці розпочали відроджувати традицію проведення «Копиленківських читань». Цього року вони проходили вдруге. Цей захід ще не став масовим та загальновідомим. Та, на її думку, наш славний земляк заслуговує того, що «Копиленківські читання» набули державного значення.

Відповідно до прийнятого рішення до складу робочої групи щодо організації проведення мистецького заходу в місті Краснограді, зокрема, увійшли секретар міської ради Катерина Єніна, директор Красноградської районної бібліотеки Наталія Гришина, депутат  міської ради Олег Ждамаров, член Спілки журналістів України Наталія Зінченко, голова первинної ветеранської організації міської ради Людмила Меркулова, завідувач сектору культури та туризму Красноградської районної державної адміністрації Наталія Сіліна.