«Планів і пріоритетів — багато, проблеми громади — бачимо та знаємо»

На цьому наголосила секретар Красноградської міської ради Катерина Єніна, звітуючи, як депутат, перед громадою. Зустріч з виборцями проходила дев’ятого грудня в приміщенні Управління будівельно-монтажних робіт «Укргазспецбудмонтаж».

Вона доповіла красноградцям про рівень та шляхи наповнення міського бюджету, заходи з благоустрою, які проваджені за рік діяльності ради нинішнього скликання, проведену роботу з контролю за якістю ремонту місцевих доріг. Депутати самі стали ініціаторами створення комісії з перевірки того чи дотримується підприємство, яке займається приведення у порядок асфальтного покриття вулиць міста, усіх необхідних технологічних умов. Катерина Єніна також доповіла про роботу органу місцевого самоврядування, спрямовану на залучення інвестицій. У цьому напрямку є чим похвалитися — це майже 9 млн. гривень. З них понад 5,5 млн. грн — для створення соціального житла, 3 млн. грн. — для модернізації будівлі дошкільного навчального закладу № 17.

На завершення зустрічі вона відповіла на питання присутніх, які стосувалися тарифів на житлово-комунальні послуги, ремонту дороги по вулиці Українській, боротьби із «самобудами», розвиток туризму на території міста тощо.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання Єніної Катерини Яківни перед виборцями