«Планів і пріоритетів — багато, проблеми громади — бачимо та знаємо»

   На цьому наголосила секретар Красноградської міської ради Катерина Єніна, звітуючи, як депутат, перед громадою. Зустріч з виборцями проходила дев’ятого грудня в приміщенні Управління будівельно-монтажних робіт «Укргазспецбудмонтаж».

Вона доповіла красноградцям про рівень та шляхи наповнення міського бюджету, заходи з благоустрою, які проваджені за рік діяльності ради нинішнього скликання, проведену роботу з контролю за якістю ремонту місцевих доріг. Депутати самі стали ініціаторами створення комісії з перевірки того чи дотримується підприємство, яке займається приведення у порядок асфальтного покриття вулиць міста, усіх необхідних технологічних умов. Катерина Єніна також доповіла про роботу органу місцевого самоврядування, спрямовану на залучення інвестицій. У цьому напрямку є чим похвалитися — це майже 9 млн. гривень. З них понад 5,5 млн. грн — для створення соціального житла, 3 млн. грн. — для модернізації будівлі дошкільного навчального закладу № 17.

На завершення зустрічі вона відповіла на питання присутніх, які стосувалися тарифів на житлово-комунальні послуги, ремонту дороги по вулиці Українській, боротьби із «самобудами», розвиток туризму на території міста тощо.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання Єніної Катерини Яківни перед виборцями

Залишити відповідь