Міський голова Володимир Максим взяв участь у святкуванні Дня Незалежності Республіки Казахстан

  Урочистий прийом з цієї нагоди, організований Посольством Республіки Казахстан в Україні, відбувся у Києві сьомого грудня. Запрошення Володимиру Максиму надійшло особисто від Надзвичайного та Повноважного Посла РК пана Самата Обдабаєва.

На урочистий вечір були запрошені провідні політичні і громадські діячі, дипломати, представники ділових кіл, казахської діаспори в Україні, ЗМІ, діячі науки і культури.

В урочистій промові Голова місії Казахстану в Україні Самат Обдабаєв звернувся до гостей з вітальним словом, поздоровив зі святом своїх співвітчизників і подякував усім, хто прийшов на захід. Дипломат акцентував увагу на основних етапах становлення суверенного Казахстану, його стратегії поступального розвитку, що включає економічну та політичну модернізацію.

Пан Посол також розповів про важливість двосторонніх відносин між нашими країнами. Дружба і співробітництво з Україною, що мають багатовікову історію, – важливий пріоритет зовнішньої політики сучасного Казахстану, а міждержавні відносини двох країн базуються на таких фундаментальних принципах, як взаємоповага, рівноправність, здоровий прагматизм і відповідальність.

Спілкуючись із Володимиром Максимом, Самат Обдабаєв пообіцяв обов’язково відвідати Красноград. «З вашим містом пов’язана історія моєї Батьківщини, адже там загинули кращі сини Казахстану — воїнам героїчної 106-ої Казахської Національної кавалерійської дивізії. Гідне вшанування їхньої пам’яті — відновлення справедливості», — сказав Пан Посол та підтримав пропозицію очільника Краснограда про подальшу співпрацю.

   Довідково: У грудні 1991 року був прийнятий закон «Про державну незалежність Республіки Казахстан». Так вперше країна здобула юридично оформлений статус незалежної держави, визнаного світовим співтовариством. Традиційно, починаючи з цього періоду, щорічно на початку зими відзначається Національний день.

Залишити відповідь