Зустріч старих знайомих

   Дванадцятого грудня депутат Красноградської міської ради Віктор Золотухін відзвітував перед виборцями за рік своєї роботи. Зібрання відбулося у приміщенні багатопрофільного ліцею. Зустріч з мешканцями цієї частини міста у Віктора Петровича відбувається не вперше. Він обирався саме на цій дільниці й цього скликання і минулого, а отже йому добре знайомі ці люди, проблеми які їх хвилюють.

Для початку Віктор Золотухін розповів красноградцям, що йому вдалося зробити за час свого депутатства, а потім зустріч перейшла у формат запитання-відповідь. Присутні на зібранні озвучували проблеми, що стосуються не лише їхнього округу, а й усього міста в цілому. Це — освітлення мікрорайону 3 та вулиці Різдвяної, стан стадіону багатопрофільного ліцею, ремонт тротуарів та вулиць, місце розташування дитячого майданчика по Полтавській, несанкціонована торгівля біля Красноградського ринку з боку вул.. Щучки, можливість придбання міні-трактора для розчистки пішохідних доріжок та встановлення лежачого поліцейського біля цього навчального закладу тощо.

Було порушено питання і щодо надання міською радою фінансової допомоги на облаштування багатопрофільного ліцею, з огляду на те, що в недалекому майбутньому він стане центром освітнього округу. Відповідаючи на нього, секретар міської ради Катерина Єніна подякувала педагогічному колективу та працівникам ліцею за їхню роботу, адже за рейтинговою оцінкою серед мешканців Краснограда цей навчальний заклад визнано одним із кращих. Вона також зазначила, що міська рада буде надавати всю можливу допомогу та його фінансування можливе лише із районного бюджету, так як заклад знаходиться на балансі відділу освіти райдержадміністрації.

Загалом зустріч депутата зі своїми виборцями пройшла у теплій та доброзичливій атмосфері, була взаємовигідною: Віктор Золотухін дізнався більше про проблеми тих, хто за нього голосував, красноградці ж змогли отримати відповіді на всі питання, що їх цікавлять.

Leave a Comment