Уже давно вiддзвенiли чорнобильськi дзвони, а ми все ще пам’ятає мо тих, хто пiшов у вогонь, — вони увiйшли у стогiн i душу, болем зчорнену до дна

Цього дня Україна вшановує героїв, які врятували майбутнє для своїх нащадків — ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, висловлює подяку за неоціненні зусилля та самовідданість, які вони принесли в жертву заради всієї нації. Вони йшли на цей подвиг за покликом серця, не думаючи про нагороди та відзнаки.

Щоб віддати данину пам’яті цим людям красноградці зібралися біля пам’ятного знаку ліквідаторам. Квіти до обеліску поклали голова райдержадміністрації Євген Третяков, голова райради Володимир Птишник, міський голова Володимир Максим, громадськість.

«Сьогодні ми знову зустрілися з вами біля цього оновленого пам’ятного знаку. Збір коштів на його реконструкцію продемонстрував нам, що краносградці готові об’єднуватись заради спільної мети, а також те, що вони пам’ятають подвиг, який зробили ви — ліквідатори аварії на ЧАЕС.

Це добре, що ваша ініціатива з оновлення пам’ятного знаку знайшла відгук у душах багатьох. Та цим не вичерпується наш борг перед вами, адже заради всіх нас ви не пожалкували свого здоров’я, а дехто — навіть життя», — говорить Володимир Максим.

Грамоти керівництво міста та району ліквідаторам вручало вже у районному Будинку культури. Володимир Максим нагородив, зокрема, Володимира Анахіна, Сергія Дрожжу та Віктору Сухіну.