Унікальний продукт від Укрпошти «Власна марка» – найкращий подарунок до свят!

   З нагоди прийдешніх новорічних і різдвяних свят Укрпошта приготувала спеціальні пропозиції для поціновувачів мистецтва поштової мініатюри та тих, хто збирається відкрити його для себе.

Упродовж грудня 2016 року ексклюзивну продукцію від Укрпошти можна буде придбати за спеціальними цінами як у дільниці «Власна марка» Київської міської дирекції (м. Київ, вул. Хрещатик, 22), так і в будь-якому відділенні поштового зв’язку регіональних дирекцій (детально за посиланням – http://ukrposhta.ua/zamoviti/vlasnu-marku/on-lajn-zamovlennya ). Спеціальні ціни діють лише на стандартні новорічні сюжети Укрпошти. Тож у межах акції можна замовити аркуші П-5 «З Новим роком! З Різдвом Христовим!» та П-17, П-19 (сюжети № 2,3, 10).

Звертаємо увагу, що в аркушах «Власної марки» можна розмістити будь-скільки власних зображень відповідно до кількості чистих купонів. Цінова пропозиція на всі сюжети – від вітальних до футбольних – досить гнучка і залежить від кількості замовлень.

Особлива пропозиція – сюжет П-18 – стане в нагоді компаніям, що дбають про свій імідж та прагнуть скористатися вдалим маркетинговим і рекламним ходом. На аркуші з чистими купонами і незадрукованими полями можна розмістити свій логотип чи іншу інформацію – і поштова кореспонденція набуде ексклюзивності та вишуканості. Важливо, що «Власна марка» – це не лише індивідуалізовані зображення клієнтів, а справжня та чинна для оплати письмової кореспонденції поштова марка.

Запрошуємо всі охочих скористатися нашим продуктом та в оригінальний спосіб привітати своїх друзів, рідних, колег з чудовими святами!

За інформацією ЦПЗ №4 ХД УДППЗ “Укрпошта”

Leave a Comment