Що необхідно знати клієнту, щоб швидше отримати свій товар замовлений через Інтернет

   Сьогодні наші споживачі все частіше звертаються до онлайн-майданчиків за межами країни з метою придбання різноманітних товарів, оскільки вони мають низку безперечних переваг, серед яких – широкий вибір та більш доступна ціна. Дуже популярними у наших клієнтів є китайські торгові майданчики «AliExpress», «Amazon», «DHgate», «LightInTheBox» та китайський підрозділ «eBay».

Враховуючи те, що Укрпошта зацікавлена в якісному наданні послуг своїм клієнтам, пропонуємо вашій увазі перелік рекомендацій, просте дотримання яких забезпечить гарантовану доставку замовлених товарів та послуг.

Що необхідно знати та робити:

  1. Зареєструватися на сайті інтернет-магазину. Така процедура відбувається лише раз при першому замовлені.
  2. Обрати потрібний товар та повідомити продавця про те, що доставка до України обов’язково повинна здійснюватися за допомогою ePacketChinaPost, тому що Відправлення ePacket (е-пакет) – це послуга з пересилання дрібних пакетів масою до 2 кг. Ці поштові міжнародні відправлення – є рекомендованими, їх можна відстежити через спеціалізований онлайн-сервіс на сайті Укрпошти за допомогою трек-номеру.

На сьогоднішній день, для споживачів Укрпошти тільки цей вид відправлення гарантує швидку доставку товарів.

Якщо не обрати вказану послугу, то продавець направить ваш товар у інший спосіб, який не дозволить відстежити весь шлях пересилання товару.

  1. Розрахуватися за товар шляхом переказу коштів з банківської картки на рахунок продавця в момент здійснення замовлення. Водночас, важливо пам’ятати про те, що кошти будуть перераховані продавцю тільки тоді, коли ви отримаєте товар у відділенні Укрпошти.
  2. Якщо дотримуватися вказаних порад, доставка вашого товару буде здійснена протягом 15 робочих днів і ви повністю будете убезпечені від будь-яких несподіванок.

Дякуємо вам за те, що користуєтесь послугами національного оператора!

За інформацією ЦПЗ №4 ХД УДППЗ “Укрпошта”

Залишити відповідь