Виборці не лише ставили запитання депутату, а й дякували за допомогу

   Чотирнадцятого грудня у дитячо-юнацькій спортивні школі Ірина Пікалова звітувала перед крансоградцями про свою роботу. Зустріч відбулася на виконання рішення міської ради «Про організацію звітів депутатів міської ради перед виборцями та проведення зустрічей з ними».

Ірині Пікаловій вже втретє красноградці доручили представляти свої інтереси. І вона намагається виправдати їхню довіру. У міській раді цього скликання Ірина Іванівна очолює постійну комісію з питань бюджету, планування, соціально-економічного розвитку міста. Це дуже серйозна і відповідальна посада. Адже саме через цю комісію проходять усі рішення органу місцевого самоврядування щодо міського бюджету. У своєму виступі Ірина Іванівна наголосила на важливості створення ОСББ, бо це дає можливість брати участь у різноманітних конкурсах міні-проектів. Це один із найлегших способів мешканцям багатоповерхівки здійснити її утеплення, провести будь-які ремонтні роботи.

Присутній на зустрічі міський голова Володимир Максим розповів про те, що зроблено у місті за останній рік. Це — і оновлення пам’ятного знаку героям-чорнобильцям, і залучення коштів на будівництво нового спортивного майданчика, придбання новорічної ялинки.

Запитання, що ставили красноградці, депутату стосувалися правил благоустрою, спилювання дерев. Також виборці подякували Ірині Пікаловій за допомогу щодо проведення ремонту покрівлі даху будинку №93 по вул.. Соборній, повірки теплового лічильника у багатоповерхівці №92 по вул.. Полтавській та постановки його на баланс підприємства теплових мереж для подальшого обслуговування.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання Пікалової Ірини Іванівни перед виборцями 

   

Залишити відповідь