Чим живе навчально-виховний комплекс №2?

   Про потреби закладу говорили керівництво та вчителі закладу на зустрічі з депутатом Красноградської міської ради Наталією Пеліпейченко. П’ятнадцятого грудня вона завітала до них з метою — прозвітувати про свою роботу за рік.

Представляючи її присутнім на зібранні, секретар міськради Катерина Єніна охарактеризувала як відповідальну та ініціативну людину. Наталія Пеліпейченко з метою залучення інвестицій бере участь у розробці проекту з проведення роздільного збору сміття. Для того, щоб добре розуміти всі тонкощі його створення депутатка, навіть, пройшла навчання.

Також Катерина Єніна розповіла про склад ради, виборчу систему й, головне, про необхідність об’єднання громад.

— Завдяки децентралізації цього року ми змогли направити на впровадження заходів з благоустрою міста (освітлення, ремонт доріг, озеленення тощо) близько 10 мільйонів гривень. Та набагато більше можна було б зробити для громади у разі об’єднання. Тоді б у місцевому бюджеті осідало набагато більше коштів, — сказала секретар ради.

Наталія Пеліпейченко доповіла про свою роботу в окрузі, за яким закріплена, про громадян, що зверталися до нею чи то за довідкою, чи то допомогою. Свої запитання їй поставили і присутні на зустрічі. Здебільшого їх цікавило:

— освітлення вулиць Чернишевського та Коцюбинського, мікрорайону 3 біля Молодіжного центру;

— заміна старих вікон закладу освіти на енергозберігаючі;

— ремонт асфальтного покриття під’їздів до навчальних закладів;

— благоустрій території школи.

На всі свої запитання вони отримали вичерпні відповіді.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VIІ скликання Пеліпейченко Наталії Миколаївни перед виборцями

Leave a Comment