Визначено переможця І етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2017»

   Церемонія нагородження відбулася 20 грудня у районному Будинку культури. Під час урочистостей нагороджували переможців та лауреатів конкурсу.

Вітальні слова на їхню адресу лунали від керівництва міста та району. Очільник Краснограда Володимир Максим побажав вчителям втілення у життя всіх задумів та планів. Також він зазначив, що праця людей цієї професії дуже важлива та необхідна. Адже вони віддають підростаючому поколінню свої сили, душу та знання, докладають максимум зусиль, що з дітлахів виросли гідні громадяни нашої країни.

Володимир Максим вручив грошовий сертифікат бронзовій призерці конкурсу, вчителю початкових класів навчально-виховного комплексу №2 Наталії Кізіченко. Такі ж подарунки отримали від районного керівництва вчитель історії Добренського навчально-виховного комплексу Катерина Озолиньш та вчитель початкових класів навчально-виховного комплексу №3 Олена Токар, які посіли І та ІІ місця відповідно.

Загалом за звання переможця І етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2017» змагалося 6 вчителів загальноосвітніх закладів району.

      

Залишити відповідь