Головний фінансовий документ міста на наступний рік прийнято

   Проект кошторису на розсуд депутатів на засіданні сесії міської ради, яке відбулося 23 грудня 2016 року, представила начальник відділу бухгалтерського обліку міськради. Відповідно до нього доходи бюджету було визначено в сумі 23278,1 тис. грн., а видатки — у сумі 23278,1 тис. грн.

На дошкільну освіту планується витратити 10015475 грн, соціальний захист та соціальне забезпечення — 300970 грн, благоустрій населених пунктів міської ради — 4094500 грн, утримання і розвиток інфраструктури доріг — 4,2 млн. грн тощо.

Детально обговоривши кожну суму, депутати затвердили міський бюджет на 2017 рік. Цим рішенням вони також визначили перелік захищених статей видатків загального фонду. До нього увійшли — оплата праці, нарахування на оплату праці, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, соціальне забезпечення та поточні трансферти місцевим бюджетам.

«Ми вчасно прийняли бюджет, а отже місто може спокійно розпочинати новий рік, адже всі напрями будуть своєчасно фінансуватися, всі заплановані платежі можна буде здійснювати, починаючи з перших днів січня. Дохідна частина у порівнянні з 2016 роком не збільшилася, а видатки були розподілені вже з урахуванням робіт з ремонту тротуарів. Сьогодні ми прийняли рішення про взяття на баланс покриття внутрішньодворових проїздів і пішохідних проходів на мікрорайоні 3. Це ще один напрямок куди потрібно буде направляти кошти. За рік, що минає, міською радою зроблено чимало. Це помітно не лише нам, а й іншим мешканцям громади. Так, звичайно, хотілося б більшого. Та наші бажання не зажди збігаються з можливостями. Наступного року ми намагатимемося вишукувати додаткові джерела доходів для реалізації наших задумів. Та не все залежить від нас. Хотілося б, щоб і фізичні та юридичні особи, які провадять свою діяльність на території міста, не забували про свій обов’язок сплачувати місцеві податки та збори, адже це основна стаття наших доходів», — сказав міський голова Володимир Максим, коментуючи це питання.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту