Відзвітував про свою роботу та відповів на запитання

   Депутат Красноградської міської ради Олег Ждамаров двадцять шостого грудня у приміщенні комунального підприємства «Водоканал» зустрівся з виборцями.

«Ставши депутатом, одразу визначив пріоритети своєї діяльності. Це — освітлення міста, якість ремонту доріг та демонтаж МАФів. Я неодноразово сперечався з карлівським підприємством, яке займалося «латанням» дорожнього покриття, спонукаючи їх дотримуватися технічних вимог. І можу з впевненістю сказати, що якість проведених ремонтів покращилася. Та не я один переймався цим питанням. Разом з декількома однодумцями з числа депутатів ми ініціювали створення тимчасової комісії міськради, яка б займалася контролем якості ремонту доріг.

Взагалі, робота депутатом вчить працювати в команді. Адже всі рішення приймаються колегіально. Тому потрібно вміти висловити свою думку і в той же час почути опонента», — сказав Олег Ждамаров.

Після свого виступу він відповів на запитання присутніх. Здебільшого їх хвилювала необхідність ремонту дорожнього покриття вулиць Українська, Шиндлера та Горького, ситуація, що склалася з крадіжками люків оглядових колодязів та можливість їх заміни, освітлення вулиці Шиндлера, якість харчування дітлахів у міських ДНЗ.

   Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання Ждамарова Олега Володимировича перед виборцями

Leave a Comment