Сьогодні, двадцять сьомого грудня, стартував обласний конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє»

   Рішення про початок приймання заявок було ухвалено двадцять шостого грудня на засіданні Конкурсного комітету обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Подача заявок для конкурсантів діятиме протягом двох місяців. Інформація про проекти, що перемогли, буде відома вже до 30 квітня, а приступити до реалізації проектів-переможців конкурсанти зможуть вже з липня.

До переліку необхідних для подачі документів додано: інформацію про партнерів, кошторис витрат  та резюме конкурсанта.

Як зазначив голова Конкурсного комітету, голова Харківської обласної ради Сергія Чернова, основне завдання конкурсу — розвивати активність громад у рамках реформи децентралізації. Цього року маємо гарні показники — конкурс не тільки укріпив свої позиції серед громадян, а й залучився підтримкою соціально-відповідального бізнесу: півсотні комерційних підприємств області співфінансували міні-проекти цього року.

Красноградська міська рада запрошує ініціативних городян взяти участь у цьому конкурсі. Лише цього року вже 6 міні-проектів наших земляків перемогли та реалізовані. За рахунок співфінасування були впроваджені заходи щодо енергоефективності в ОСББ «Надія», ОСББ «Красноградська Ніка», районному центрі дитячої та юнацької творчості, дитячому навчальному закладі №5, дитячому підрозділі навчально-виховного комплексу №3. Також було встановлено спортивний майданчик у ВСК «Пересвіт».

Якщо ви бажаєте взяти участь у конкурсі, за консультацією звертайтеся до Красноградської міської ради або за телефоном: 7-02-03.

Залишити відповідь