Депутати міської ради затвердили Програму проведення міських заходів у 2017 році

   Життя громади складається не тільки з буднів, у її календарі неодмінно є і свята — державні, професійні, народні. У родині, якою є територіальна громада міста Краснограда, селищ Степове, Дослідне та Куми, склалися свої традиції їх святкування.

Основні напрямки використання коштів на проведення міських заходів у 2017 році окреслені у відповідній Програмі, прийнятій на останньому засіданні сесії міськради, яка відбулася 23 грудня.

Відповідно до цього документу наступного року планується відзначити 120-ту річницю з дня закінчення будівництва залізничного сполучення Полтава-Костянтиноград-Лозова, 95-річчя від дня заснування краєзнавчого музею імені Порфирія Мартиновича, півстолітній ювілей Красноградського дошкільного навчального закладу № 5, 25-річчя з дня відкриття ДНЗ № 18 (Красноградський НВК № 2), 40 років від дня заснування Красноградського підприємства теплових мереж, 15 років від дня створення гімназії «Гранд», 110-ту річниці від Дня народження Антона Хижняка, 105 років від дня народження українського письменника Миколи Рудя, 90 років від дня народження Почесного громадянина міста Дмитра Мариненка та відкриття «капсули часу» на Бєльовській фортеці.

Цей перелік не остаточний. У разі необхідності він буде доповнюватися.

Залишити відповідь