Під Новий Рік навіть Баба Яга може стати красунею

   Таке святкове перетворення і стало основою вистави, яку студенти Красноградського коледжу комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради подарували ветеранам міської ради та Почесним громадянам міста. Казкові сценки чергувалися з музичними вітаннями.

Зустріч студентів та красноградців поважного віку у залі засідань міської ради вже стала традицією. Не вперше представники цього навчального закладу у такий спосіб вітають старше покоління з Новим роком та Різдвом Христовим.

За тим, як Баба Яга перетворювалася на гарну молоду дівчину спостерігали й міський голова Володимир Максим, його заступники Григорій Кревсун та Дмитро Стецюренко, секретар міської ради Катерина Єніна.

Захід усім дуже сподобався. Свідченням цього стали гучні оплески та вигуки «Спасибі», які лунали з глядацької зали. Слова подяки студентам, працівникам та керівництву Красноградського коледжу комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради висловив і Володимир Максим. Він також привітав усіх із наступаючими святами та побажав жителям громади здійснення мрій й сподівань, місту — розквіту, країні — стабільності та достатку.

Leave a Comment