Традиційно у останні дні грудня школи та дитячі садочки поринають в феєрію новорічних свят. Яскраво вбрані ялинки, казкові персонажі, новорічні ранки — все це чекає на маленьких красноградців.
До вихованців міських дошкільних навчальних закладів №5 та №17 Дід Мороз та Снігуронька завітали сьогодні, 29 грудня. Новорічні ранки, як завжди були цікавими, веселими: лунали пісні, захоплювали запальні таночки та дивували новорічні сюрпризи.
Окрім Діда Мороза та Снігуроньки святкові вітання та подарунки їм приготувала і місцева влада. Красноградський міський голова Володимир Максим та секретар міської ради Катерина Єніна побували на новорічних ранках у дитсадочках.
Атмосфера Нового Року подарувала малечі святковий вирій посмішок та гарний настрій.
Казкові дійства святкових ранків не залишили байдужими нікого, а особливо глядачів, які підтримували виступи дітей гучними оплесками.