Зародження нової традиції

   Вперше в Краснограді пройшов фестиваль-конкурс колядок і щедрівок. Захід, організований сектором культури і туризму райдержадміністрації, відбувся у районному Будинку культури дванадцятого січня.

Яскраве дійство показало, що красноградці шанують традиції і вміють ділитися своїм душевним теплом з оточуючими. За словами настоятеля Благовіщенського храму протоієрея Миколая, проведення такого заходу — приємний сюрприз для всіх мешканців району. «Якщо ми будемо зберігати наші традиції, то і вся нація, і душа людини буде жити, а майбутнє країни буде хорошим і світлим. Таке свято, як Різдво Христове, перш за все, несе добро і очищення душі. Ми повинні йти до людей з відкритим серцем. І ось такий фестиваль об’єднав нас усіх в ці світкові дні», — сказав протоієрей Миколай, виступаючи перед присутніми у залі.

Колядки та щедрівки зі сцени Будинку культури співали колективи навчальних закладів міста. Були представники і сільських ради району.

Кращих з кращих визначало журі у складі: начальника відділу освіти райдержадміністрації Антоніни Турової, завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації Наталії Сіліної, секретаря міської ради Катерини Єніної, депутата районної ради Михайла Мірошниченка, голови правління громадської організації «Традиція» Олени Вербнікової.

Переможцями стали аж п’ять конкурсантів: по одному у п’яти номінаціях, а Гран-прі отримав Красноградський коледж комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

Варто відзначити, що два конкурсанти з трьох, які представляли Красноградську міську раду стали одними кращих: дитячий навчальний заклад №5 та вихованці недільної школи Благовіщенського храму.

   

Leave a Comment