Будь у курсі: з 23 січня зміниться час освітлення вулиць міста

У грудні 2016 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, своєю Постановою підвищила плату за електроенергію для освітлення в нічний час. Було — 1,60 грн за кВт/год, стало — 2,21 грн за кВт/год. Це означає, що починаючи з першого числа цього місяця міській владі на освітлення Краснограда потрібно витрачати на 40% більше коштів, ніж у 2016 році. В той же час план фінансування Красноградського комбінату комунальних підприємств для виконання заходів з освітлення міста не передбачає збільшення витрат через те, що наразі у міському бюджеті необхідна сума відсутня.

Як бути? Над цим питанням розмірковували на нараді за участі міського голови Володимира Максима, його заступників Григорія Кревсуна та Дмитра Стецюренка, керівництва Красноградського комбінату комунальних підприємств.

Обговоривши всі можливі варіанти, учасники зібрання вирішили скоротити час освітлення міста вночі. З двадцять третього січня вуличні ліхтарі вимикатимуться о 24.00.

Це вимушена міра. Керівництво міської ради, що освітлення міста у нічний час, насамперед, вирішує питання безпеки мешканців територіальної громади. Тому сподівається, що наступного осінньо-зимового періоду ситуацію буде змінено.

Залишити відповідь