Влада, роботодавці, громадські організації та служба зайнятості разом шукають шляхи вирішення питань, які на часі

   Днями Красноградський районний центр зайнятості провів засідання круглого столу на тему: «Взаємодія органів виконавчої влади та соціальних партнерів у вирішенні питань легальної та продуктивної зайнятості в умовах реформування Державної служби зайнятості». До діалогу, зокрема, було запрошено голову Красноградської районної ради Володимира Птишника, керівника апарату Красноградської районної державної адміністрації Ігора Саха, очільника міста Володимира Максима та сільських голів району, помічника-консультанта народного депутата України Гіршфельда А. М. Ніну Мусатову, голову Ради підприємців Тетяну Вороніну.

На зібранні вони говорили про впровадження новітніх IT-технологій в роботу служби зайнятості, пропозиції щодо реформування Державної служби зайнятості, сприяння легалізації зайнятості населення, вплив підвищення розміру мінімальної заробітної плати на діяльність підприємств, стимулюванню роботодавців до створення нових робочих місць, розвиток підприємницької ініціативи населення, посилення конкурентоспроможності громадян на ринку праці, організацію громадських робіт в 2017 році.

Про співпрацю міської ради та районного центру зайнятості розповів присутнім Володимир Максим. Серед іншого, він поділився з учасниками круглого столу досвідом залучення безробітних до громадських робіт.

— Це досить ефективна форма організації праці тимчасово незайнятих громадян. Адже від її результатів виграє не лише безробітна особа, а й громада, — сказав Володимир Максим.

   

Leave a Comment