«Наша країна — найкраща. Тож, єднаймося задля її розквіту та щасливого майбуття»

   На цьому наголосив міський голова Володимир Максим під час святкування Дня Соборності України, яке проходило у районному Будинку культури.

«Щороку 22 січня наш народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і ділом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. День Соборності має бути найголовнішим святом для нас, українців. Ми всі дуже різні та в нас є те, що нас об’єднує та згуртовує — бажання жити краще, заможніше, бачити свою країну вільною та розвиненою», — зазначив він у своєму виступі.

З вітання до присутніх у залі також звернулися голова райдержадміністрації Євген Третяков, очільник райради Володимир Птишник та помічник-консультант народного депутата України Анатолія Гіршфельда Ніна Мусатова.

Окремі слова вдячності усіх виступаючих були адресовані тим, хто останні два роки захищає кордони України, боронить її волю. Усіх, кому це коштувало життя присутні вшанували хвилиною мовчання.

Також з нагоди цього свята за традицією красноградці поклали квіти до погруддя знаного борця за свободу України, Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

Leave a Comment