У 2017 році роботи із освітлення міста продовжаться

На засіданні виконавчого комітету Красноградської міської ради директор комбінату комунальних підприємств Сергій Ткаченко доповів про організацію благоустрою населених пунктів міськради. Відповідно до його інформації цьогоріч планується освітити наступні вулиці: Вишневу (від Соборної до Котляревського), Копиленка, Котляревського, Коцюбинського, Лермонтова (від Преображенської до Копиленка), Московську (від Щучки до низу), Горького (від Короленка до Пушкіна), Коротку, Різдвяну, Садову, Слобідську, Чернишевського, Чехова, Шумілова, Будівельників, Гоголя. Не забули і про низ міста, мікрорайон 3 та вулицю Полтавську. Тут розпочаті у 2016 році роботи будуть завершені.

Також Сергій Ткаченко повідомив, що будуть розпочаті ремонти внутрішньо-дворових проїздів мікрорайону 3, тротуару по вулиці Полтавській тощо.