Краще попередити появу, ніж потім боротися

   Час від часу у різних ЗМІ з’являється інформація про нові випадки захворювання свиней на африканську чуму, зафіксовані на теренах України, зокрема і у Харківській області.

Хвороба не несе загрози життю та здоров’ю людей, але наносить дуже значні економічні збитки господарствам. З метою профілактики появи таких випадків й на території м. Красноград, с. Дослідне, с. Степове та с. Куми, представниками міської ради було проведено роз’яснювальну роботу серед населення вищезазначених населених пунктів щодо небезпеки захворювання на африканську чуму свиней та необхідних заходів для не допущення розповсюдження цієї біди.

— Разом з тим вжито заходи, спрямовані на припинення діяльності у місті стихійних ринків та інших несанкціонований місць торгівлі м’ясом та продуктами тваринного походження. Всіх власників крамниць та торгових точок, які здійснюють реалізацію вищезазначеної продукції, попереджено про вимоги чинного законодавства щодо безпечної реалізації продукції тваринного походження, — говорить начальник відділу з соціальних питань та торгівельної діяльності міськради Ірина Пікалова.

Leave a Comment