«Депутат з вагомим досвідом»

   Так охарактеризувала представника громади у міській раді Олію Гладкову секретар міськради Катерина Єніна під час її зустрічі з виборцями. Звітувала перед красноградцями депутатка у дошкільному навчальному закладі №17.

Під час зустрічі говорили про об’єднання територіальних громад, позитивні наслідки децентралізації, залежність наповнення міського бюджету від кількості підприємців, які працюють на території Краснограда. А вони, в силу обставин, останнім часом масово припиняють свою діяльність.

Депутат міськради Юлія Гладкова доповіла присутнім на зібранні про свою роботу за час нинішньої каденції. Красноградці вже втретє довіряють їй представляти свої інтереси в органі місцевого самоврядування.

— Хто такий депутат міської ради? Це той, хто живе серед нас, той хто не з чуток знає проблеми громади. Я маю трьох помічників депутата, які теж мешкають у місті, ходять тими ж дорогами, що і всі ви. Тому, навіть якщо ви до мене не звертаєтесь зі своїми проблемами, я все рівно знаю, що вас хвилює, що потрібно змінити чи покращити у Краснограді, — сказала Юлія Гладкова.

Після виступу депутатки, мешканці міста мали змогу поставити їй запитання. Найбільше їх цікавили ремонт доріг, зокрема вулиці Шумілова, облаштування під’їзду до дитячого садочка, пуск маршруту по вулиці Щучки, можливість виплати оздоровчих технічним працівникам закладу, встановлення світлофору на перехресті Короленка та Полтавської тощо.

Довідка про звіт депутата Красноградської міської ради VII скликання Гладкової Юлії Олександрівни

Leave a Comment