Очільник міста прозвітував про свою роботу

   Двадцять шостого січня до зали засідання міськради прийшля ті, кому не байдужа доля рідного Краснограда. Вони зібралися разом, щоб послухати звіт Володимира Максима про його діяльність у минулому році та пріоритети роботи у нинішньому.

Свій виступ він розпочав з подяки красноградцям за підтримку, розуміння та співпрацю. У своїй доповіді Володимир Максим детально розповів про ремонт доріг, вуличне освітлення, благоустрій, виконання міського бюджету у 2016 році, економічний потенціал територіальної, зайнятість населення, розвиток підприємництва, залучення інвестиції, ОСББ, транспортну інфраструктуру, соціальну сферу, освіту, медицину, культуру, фізичну культуру і спорт, співпрацю з громадськими організаціями (звіт у повному обсязі буде оприлюднений на офіційному веб-сайті міськради).

Окремо він зупинився на питанні щодо реформування медицини. Справа в тому, що відповідно до неї мають створюватися медичні округи. Чи буде Красноград центром одного із них? Ось яке питання непокоїть мешканців міста. Адже від цього, на їхню думку, залежатиме якість медичних послуг, які можна буде отримати в районі.

«Я особисто, як міський голова, депутати міськради прикладемо максимум зусиль, щоб громада не лише не втратила нічого від змін, які плануються, а й виграла», — відповів Володимир Максим на питання однієї із містянок щодо скорочення місцевих лікарів.

Присутніх у залі також непокоїть те, що дороги у Краснограді не вчасно чистяться від снігу.

«Я погоджуюся з критикою щодо цього питання. Дійсно, ми не завжди встигали відразу ліквідовувати наслідки снігопадів. Та у своєму постійному розпорядженні ми маємо лише одну одиницю техніки відповідно призначення. Минулого року було прийнято рішення про придбання ще однієї. Це б значно полегшило роботи із розчистки снігу. Та, на жаль, не встигли, бо законодавство вимагає від нас проведення тендерної процедури. Для цього потрібен час. Нам довелося двічі оголошувати тендер. Жоден з них не відбувся з причин, що від нас не залежали», — сказав міський голова, коментуючи це питання.

Ще одне питання, яке порушили присутні, стосувалося розвитку нафтодобувної промисловості на теренах району та співпраці міськради із БУ «Укрбургаз» ПАТ «Укргазвидобування». Говорячи про це, Володимир Максим зазначив, що підприємства цієї сфери беруть активну участь у житті Краснограда. Цього року планують долучитися до ремонту вулиці Української, міжбудинкових проїздів мікрорайону 3. Серед пріоритетів своєї роботи у майбутньому вони декларують і будівництво нового багатоквартирного будинку. Міська рада дозвіл на це вже надала.

Залишити відповідь