«Красноград — моя столиця»

Концерт під такою назвою пройшов у Будинку техніки в суботу, 28 січня. Він завершив цикл заходів, приурочених до святкування 285-ї річниці із заснування Краснограда.

Послухати пісні про своє рідне місто прийшло чимало людей — зала ледве вмісти всіх бажаючих. Серед них були і голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голова райради Володимир Птишник, очільник міста Володимир Максим, секретар міськради Катерина Єніна, помічник народного депутата України Анатолія Гіршфельда Ніна Мусатова, настоятель Свято-Благовіщенського храму протоієрей Миколай.

Під час концерту звучали твори написані заслуженим працівником культури України, Почесним громадянином Краснограда Володимиром Волощуком. На заході він презентував свою збірку «Красноград — моя столиця», яка увібрала в себе всю любов автора до своєї малої батьківщини.

Не обійшлося і без подарунків. Сергій Чернов вручив Володимиру Волощуку найвищу нагороду Харківщини «Слобожанська слава», а Володимир Максим — подяки всім учасникам колективу «Спогад», який він очолює: Лідії Білан, Лідії Волощук, Марії Канарьовій, Валентині Костюковій, Сергію Марченку, Валентині Міхеєвій, Вірі Обжі та Валентині Юдіній.