Міська рада розпочала процес об’єднання територіальних громад

«Цей процес в Україні стартував ще у позаминулому році. Ми теж його вже розпочинали та були деякі питання, які потребували врегулювання. Ось ми готові оголосити про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад. Сьогодні ж я підпишу відповідне розпорядження. До об’єднання ми запрошуватимемо всі населені пункти району. Та останнє слово, звичайно, за громадою. Саме красноградцям доведеться вирішувати, якою вони бачать свою громаду в майбутньому. Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, який ми сьогодні розглядаємо, це важливий документ, що окреслює наші кроки у цьому процесі», — сказав міський голова Володимир Максим, виступаючи перед депутатами на засіданні сесії.

Під час прийняття остаточного рішення обов’язково будуть враховані всі пропозиції та зауваження учасників громадського обговорення. Час, дата та місце їх проведення будуть повідомлятися додатково.