Постраждалі учасники бойових дій в антитерористичній операції та члени сімей загиблих під час здійснення АТО – жителі міськради і 2017-му зможуть отримати матеріальну допомогу

   У 2016-му діяла Програма, яка передбачала ці виплати. Двадцять сьомого січня депутати міської ради на засіданні сесії вирішили прийняти аналогічну Програму на нинішній рік.

Рішенням також затверджено Положення про надання одноразової матеріальної допомоги красноградцям — постраждалим учасникам бойових дій в антитерористичній операції та членам сімей загиблих під час здійснення АТО і склад комісії, яка визначатиме розмір виплати.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми — 57,6 тисяч гривень. Порядок надання одноразової матеріальної допомоги визначає Положення, я ким можна ознайомитися на офіційному веб-сайті міськради у розділі «Сесії Красноградської міської ради».

Розмір допомоги постраждалим учасникам бойових дій в анти терористичній операції визначає комісія у кожному конкретному випадку залежно від складності проблеми заявника у розмірі від  одного до трьох прожиткових мінімумів.

Leave a Comment