«Протягом 2016 року міською радо проведено 25 пленарних засідань»

Цю інформацію озвучила секретар міськради Катерина Єніна, звітуючи про виконання плану роботи органу місцевого самоврядування на засіданні сесії, яке відбулося 27 січня. Минулого року депутатами прийнято близько 750 рішень; вони взяли участь у 115 засідання постійних комісій міської ради, за результатами яких надано понад 1000 рекомендацій.

Протягом року заслухано ряд звітів, що стосуються дотримання питань бюджетного законодавства та розробленого радою Бюджетного регламенту, внесено цілий ряд змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста, проаналізовано виконання 15 цільових Програм, термін дії яких охоплював декілька років та закінчився у 2016-му.

Міською радою на пленарних засіданнях затверджено 28 цільових програм, які почали діяти з 2016 року, 4 — реалізовуватимуться у 2017-му.

За звітний період вносилися зміни до регламентуючих документів ради, ряд рішень стосувався питань надання нових назв топонімічним об’єктам, розглядалися питання управління  комунальною власністю міста.

Всі питання, окреслені планом роботи ради на 2016 рік, розглянуто на її пленарних засіданнях.

Залишити відповідь